';

Karta Wideodomofonu IP

NXW405
Wideodomofon IP to komfort dnia dzisiejszego

Karta wideodomofonu jest niezbędnym elementem dla posiadaczy Wideodomofonu IP. Dzięki niej przetwarzany jest obraz i dźwięk.

Najważniejsze cechy produktu
 • Integracja wideodomofonu IP z systemem Nexo
 • Zintegrowana funkcja karty multimedialnej
 • Wejścia/wyjścia
  • 3x audio
  • 3x wideo (PAL B)
  • 1x styk NO (elektrozaczep)
 • Komunikacja po wewnętrznej magistrali kart rozszerzeń + Ethernet
 • Zasilanie wewnętrznej magistrali
 • Obsługa audio/video paneli LCD NXW102.3
 • Montaż w rozdzielni na szynie DIN (TH-35)

1

Szybka instalacja

Błyskawiczne złączki śrubowe typu gniazdo – wtyk, montaż na szynie DIN (TH-35) zapewniają bezproblemową i szybką instalację.

2

Złącze magistrali kart rozszerzeń

Szybkie i proste!

3

Elektrozaczep, Ethernet oraz zasilanie dodatkowe
karta-wid-infografika

4

Diody statusowe LED

Jeden rzut oka i diody LED wskażą stan aktywności poszczególnych wyjść, zasilania oraz komunikacji z systemem. Po zakończonej instalacji podświetlenie można wyłączyć obniżając zużycie energii.

5

Akustyka

6

Złacze BNC
Furtka

Goście przyszli na wieczorne spotkanie? Karta wideodomofonu dzięki wbudowanemu wyjściu NO otworzy furtkę oraz przetworzy obraz i dźwięk na Panel lub aplikację systemu Nexo.

Kurier

Wbudowane wejście ethernetowe pozwoli na odbiór paczki gdy nikogo nie ma w domu, a kurier zawita do drzwi.

Wszystko na swoim miejscu.

Rozdzielnia Nexo

Aby ułatwić instalatorowi montaż modułów w rozdzielni, każdy z nich wyposażony jest w odpowiednie wtyki, umożliwiające podłączania przewodów sterujących poza modułem, a następnie wpięcie gotowej wiązki w odpowiednie gniazdo. Taka forma pracy zapewnia odpowiednią jakość połączeń i niezawodność pracy modułu przez lata. Dodatkowym ułatwieniem jest listwa magistralna zapewniająca komunikację cyfrową pomiędzy urządzeniami. Dzięki jej zastosowaniu uruchomienie modułów jest szybkie a połączenie linii komunikacyjnych trwałe i niezawodne. Całe łączenie jest również estetyczne i czytelne dla każdego inżyniera.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI I PROGRAMOWANIA


Akademia Nexwell

Aby w szybki sposób programować standardowe funkcję zobacz Akademię Nexwell. Akademia dostępna jest w zakładce Baza Wiedzy → Akademia. Jest to interaktywny moduł online obrazujący przykładowe logiki systemu wykonane przez inżynierów Nexwell. Logiki te wraz z instrukcjami dostępne są dla każdego użytkownika systemów Nexo.

Wideoinstrukcje

Odwiedź dział Baza Wiedzy → Wideoinstrukcje. Zobacz jak łatwo możesz dodać i uruchomić wybrany moduł Tukan oraz pozostałe urządzenia systemu Nexo.

UWAGA

Wideodomofon IP Nexwell działa z Panelem dotykowym LCD 8,4 ” w rewizji D. W przypadku posiadania urządzenia w wersji wcześniejszej należy wykonać upgrade sprzętowy – w tym celu prosimy o kontakt z działem technicznym Nexwell: +48 601 525 141 lub info@nexwell.eu.

Konfiguracja i aktualizacja karty i kasety Wideodomofonu IP.

Dokumentacja