';

NexoVision+

NXW898.4

Aplikacja NexoVision+ służy do sterowania systemem Nexo z poziomu smartfonów lub tabletów z systemami ANDROID lub iOS.

Aplikacja zarządza takimi zasobami jak: System Alarmowy, Rolety, Bramy, Oświetlenie, Wideodomofon, Automatyka, RTV, Kamery, Przełączniki, Gniazda, Zawory, Termometry, Termostaty, Wentylacja, Klimatyzacja czy Rekuperacja.

delimiter image

Zobacz funkcjonalność aplikacji NexoVision+

NexoVision+ | Wiele funkcji w jednej aplikacji

Zarządzaj całym domem z jednego urządzenia. Wprowadzaj widoki samodzielnie i miej pełny obraz funkcjonowania twojej nieruchomości.

System alarmowy

W każdym domu jest jeden najważniejszy element, dzięki któremu można czuć się bezpiecznie – system alarmowy. Kiedy myślimy o ustaleniu hasła zazwyczaj ustawiamy to, które łatwo i szybko można wprowadzić. Jako nowość w 2019 roku w aplikacji NexoVision+ możemy ustawić możliwość odblokowania systemu alarmowego za pomocą odcisku palca. Gdy wracamy z trasy lub po całym dniu pracy, to ostatnie o czym chcemy pamiętać to skomplikowane hasło. Teraz wystarczy nam szybki odcisk palca, a system Nexo się rozbroi.

Jedna aplikacja - cztery platformy

Nie ważne czy instalujesz NV+ na tablecie czy smartphonie. Aplikacja sama dostosuje się do wielkości oraz rozdzielczości ekranu urządzenia oraz przełączy się w tryb tabletu lub telefonu. Dzięki tej funkcji urządzenia mobilne z większym ekranem zyskują więcej opcji natomiast telefony stają się prostym oraz intuicyjnym narzędziem kontroli Twojego domu.

Image module
JEDEN SYSTEM - JEDNA CHMURA - WIELU UŻYTKOWNIKÓW

Zarejestruj się w aplikacji swoim loginem oraz adresem e-mailem, potwierdź rejestrację klikając link w wiadomości e-mail i korzystaj ze wszystkich funkcji NV+ gdziekolwiek jesteś na świecie. Nie musisz mieć stałego lub publicznego IP. Wszystkie parametry Twojego systemu inteligentnego domu są wysyłane do chmury GoogleFirebase.

Obszary aktywne

Mitem o inteligentnych instalacjach jest to, że są one skomplikowane. W szczególności sterowanie inteligentnymi rozwiązaniami. Czy istnieje coś łatwiejszego niż dotknięcie na dotykowym ekranie elementu, którym chcemy sterować? Sądzimy, że nie. Dlatego stworzyliśmy Obszary Aktywne, które są niczym innym jak narzędziem pozwalającym na sprawne i szybkie wybieranie elementu, z którym chcemy wejść w interakcję. Światło w pokoju zapalimy dotykając lampy, kinkietu lub paska ledowego przy suficie. Klikając na okno podniesiemy lub opuścimy rolety. A podlewanie w ogrodzie włączymy dotykając trawnika na ekranie.

Image module
Obszary Aktywne

Instrukcja jak samodzielnie dodać obszary aktywne w aplikacji mobilnej dla systemu Nexo NexoVision+

NV+ANDROID-ikonki-1
Home

Utwórz miejsca i gromadź w nich najczęściej używane zasoby. Każde pomieszczenie ma inne funkcje oraz inne potrzeby. Funkcja Home ułatwi Ci zarządzanie domem i usprawni najczęściej uruchamiane opcje.

NV+ANDROID-ikonki-4
Alarm

Uzbrajaj oraz rozbrajaj system alarmowy w budynku. Podglądaj stan partycji. Miej kontrolę ppoż oraz ostrzeganie przed zalaniem.

NV+ANDROID-ikonki-7
Urządzenia

Steruj urządzeniami typu on/off. Otwieraj bramę wjazdową lub garażową. Włączaj rekuperator i steruj poziomem wentylacji. Włączaj gniazda 230, odcinaj prąd lub zamknij zawór wody.

NV+ANDROID-ikonki-10
Automatyka

Uruchamiaj wcześniej przygotowane programy. Steruj automatyką z dowolnego miejsca na ziemi.

NV+ANDROID-ikonki-2
Oświetlenie

Kontroluj oświetlenie ściemnialne żarowe, LED, RGB oraz On/Off. Duża oraz czytelna informacja ile obwodów jest załączonych w budynku w danej chwili.

NV+ANDROID-ikonki-5
Czujniki

Sprawdź w wybranej chwili, który czujnik ruchu sygnalizuje naruszenie, które okno jest otwarte lub stan czujnika zalania umieszczonego w pralni.

NV+ANDROID-ikonki-8
Multiroom

Zarzadzaj systemem audio w swoim domu. Funkcja dedykowana dla wybranego systemu multiroom zainstalowanego w budynku.

NV+ANDROID-ikonki-11
Wideodomofon

Interfejs domofonu umożliwia współpracę z wideodomofonem IP Nexwell. Możliwość odbierania połączenia audio/wideo. Tryb pracy głośnomówiącej.

NV+ANDROID-ikonki-3
Rolety

Kontroluj rolety, grupy rolet oraz markizy. Podnoś, opuszczaj, zatrzymuj. Steruj kątem nachylenia lamelek żaluzji elektrycznych.

NV+ANDROID-ikonki-6
Temperatura

Ustawiaj termostaty w pomieszczeniach. Sprawdzaj jaka jest temperatura w domu lub na zewnątrz. Steruj rekuperacją, wentylacją lub klimatyzacją

NV+ANDROID-ikonki-9
Kamery

Oglądaj swój dom wewnątrz i na zewnątrz będąc w pracy, delegacji lub na urlopie.

NexoVision+ na tablecie - Główne Menu
TYPY

Zasoby Nexo automatycznie pobierane z systemu i segregowane według Typu.

Strefy

Tworzone i konfigurowane przez Użytkownika aplikacji. Miejsce to zarówno Cały dom, Sypialnia, Parter, Ogród, Kuchnia + Jadalnia itp.

Pulpity

Szablony zaszyte w aplikacji, do spersonifikowania przez Użytkownika.

Wirtualny spacer

Ile razy zdarzyło się, że podczas spaceru po ulicach miasta Google Maps pomogło nam znaleźć potrzebne informacje? Jako nowość w 2019 roku wprowadzone zostało narzędzie wirtualnego spaceru. Jako zdjęcie początkowe ustawiamy rzuty domu. Klikając na pomieszczenie, którym chcemy zarządzać zaczynamy podróż po domu. Klikając w drzwi od kuchni, w okno z widokiem na ogród czy w korytarz przechodzimy płynnie do kolejnych pomieszczeń. Nad widokiem pomieszczenia umieszczone zostały również skróty, które pozwolą na szybkie przejście pomiędzy pomieszczeniami.

Strefy i Obszary aktywne

Już dziś w aplikacji Nexovision+ można cieszyć się nowymi możliwościami, które dają Widoki oraz Obszary aktywne. Sterowanie domem inteligentnym jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki widokom można dodawać zdjęcia pomieszczenia którymi mamy zamiar zarządzać. Zapalenie kinkietu? Wystarczy na niego kliknąć i w tej samej chwili światło się włączy. Opuszczenie rolet? Wystarczy kliknąć na okno.
Co w momencie gdy potrzebujemy zarządzać innym pomieszczeniem? Wystarczy kliknąć w drzwi do tego pomieszczenia, a aplikacja Nexovision+ przeniesie nas do niego. To właśnie nazywamy Obszarami aktywnymi.

Przekierowanie rozmów

Kiedy nie ma Cię w domu system przekieruje połączenia z wideodomofonu na aplikację umożliwiając kontakt z abonentem przy furtce.

Łatwa instalacja

Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie i uruchom opcję import. Aplikacja pobierze wszystkie zasoby systemu, posortuje w odpowiednich kafelkach i gotowe.

Czytelny Interfejs

Interfejs aplikacji został zaprojektowany w taki sposób, aby jednym palcem możliwe było sterowanie całym budynkiem. Jednym kliknięciem możemy wejść do odpowiedniego menu, uruchomić oświetlenie lub trzymając palec na ikonie wejść w tryb regulacji jasności. Odpowiednie kolory kafli umożliwiają łatwą identyfikację kontrolki nawet z dużej odległości lub podczas jazdy samochodem.

Pobierz aplikację NexoVision+
Image module
Image module