';

Realizacje Fox

Inteligentny dom Fox

Apartamenty Hotelowe Norweska Dolina - Szklarska Poręba

System Fox

Apartamenty Hotelowe Norweska Dolina to dziewięć ekskluzywnych willi nawiązujących do historii swego rodzaju fenomenu kulturowego – Doliny Siedmiu Domów – części Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej przez artystów i uczonych. Każda z willi ma swój unikalny charakter, inspirowany tradycyjną architekturą norweską. W inwestycji wykorzystano wysokiej jakości, naturalne materiały budowlane a także wiele energooszczędnych rozwiązań, które udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu systemu Fox.


W każdym z apartamentów wykorzystano do sterowania manipulatory szklane oraz tablet zamontowany na ścianie.

System automatyki Fox odpowiada za sterowanie oświetleniem, scenami świetlnymi, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz roletami.

Ponadto przygotowano aplikację dedykowaną dla inwestycji, dzięki czemu poprzez system Fox możliwy jest podgląd oraz sterowanie wszystkimi obwodami w apartamencie z poziomu recepcji.

Całość zintegrowana jest również z systemem rezerwacyjnym, który dostarcza automatyczne informacje potrzebne do komfortowego przygotowania apartamentów przed przyjazdem Gości.


http://www.norweska-dolina.pl

Funkcje zrealizowane w budynku
  • Rolety

  • Klimatyzacja

  • Oswietlenie

  • Ogrzewanie

Hotel Europa Starachowice Business & Spa

System Fox

Hotel Europa**** business & SPA Starachowice to nowoczesny obiekt dysponujący 154 pokojami w 4 różnych standardach oraz 6 salami konferencyjnymi.

Hotel znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju (woj. świętokrzyskie).


W Hotelu został przez nas zaprojektowany, wdrożony oraz uruchomiony system Fox, który odpowiada za komfortowe oraz oszczędne sterowanie ogrzewaniem.

W każdym z pokoi hotelowych wykorzystano specjalnie do tego zaprojektowany szklany manipulator z wyświetlaczem, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze dla każdego z gości.

Ponadto przygotowana została specjalna aplikacja, dzięki której możliwy jest podgląd oraz sterowanie wszystkimi pokojami hotelowymi z poziomu recepcji.


http://www.europa-hotel.pl/