';

Smart Apartaments

Wygoda na każdą kieszeń
 • Integracja alarmu z automatyką domową
  Nowoczesny system zabezpieczeń dla domu

  System alarmowy Nexo umożliwia podział budynku na wiele niezależnych stref, które mogą wchodzić w skład różnych partycji alarmowych. Taka konstrukcja pozwala na budowanie niezależnych od siebie partycji alarmowych np. nocnej, ogrodu czy też całego domu.

  Centrala lokalna TUKAN XT DIN

 • Płyta główna Nexo
  Serce Inteligentnego Domu

  Płyta główna Nexo jest sercem inteligentnego domu. Ta solidna platforma umożliwia spersonalizowanie systemu tak aby uzyskać dokładnie taki poziom komfortu, jakiego oczekujesz od Twojego Domu.

 • Aplikacje Mobilne
  NexoVision i FoxControl

  NexoVision i FoxControl to zdalny dostęp do Twojego domu z dowolnego miejsca na świecie. Zamknij bramę, steruj światłem, ustaw temperaturę i wiele innych. Z aplikacji NexoVision można dodatkowo sterować alarmem, monitorować kamery oraz wideodomofon.

 • Umów się na spotkanie
  Poznaj swojego doradcę Inteligentnego Domu

  Doradcy pomogą Ci zaprojektować Inteligentny Dom Twoich marzeń. Będą z Wami od początku aż do końca, tworząc system dopasowany do Twojego stylu życia i budżetu.

  Napisz do nas:  info@nexwell.eu

Systemy Fox i Nexo dla apartamentów to wygoda na każdą kieszeń.

Sprawdź! Umów się na prezentację i skorzystaj z bezpłatnie porady technicznej.

Szerokie zastosowanie przełączników programowalnych

...Oświetlenie, Sceny świetlne, Ogrzewanie, Bramy, Rolety, Okna dachowe, Klimatyzacja, Rekuperacja, Alarm, Multiroom, Multimedia, Sygnalizacja SSWiN...

Intuicyjne sterowanie z poziomu aplikacji mobilnych

Wszystkie funkcje pod ręką

Inteligenty apartament umożliwia dostęp do wszystkich swoich funkcji z poziomu aplikacji mobilnych NexoVision lub FoxControl. Dzięki takiemu rozwiązaniu, niezależnie od tego w której części domu się znajdujesz, możesz w łatwy sposób, w dowolnym pomieszczeniu, ustawić odpowiednią scenę świetlną, ogrzewanie czy rolety. Ergonomia aplikacji umożliwia obsługę całego mieszkania przy pomocy jednego palca. W przypadku aplikacji NexoVision możesz cieszyć się dodatkowymi funkcjami, takimi jak zintegrowany podgląd pomieszczeń za pośrednictwem kamer IP czy odpowiedni podział całego budynku na sekcje, co dodatkowo upraszcza nawigację po menu systemu.

Aplikacje mobilne dla inteligentnych budynków Nexwell w dużej mierze służą jako zdalne zarządzanie nieruchomością. Będąc na wakacjach masz pełną kontrolę nad całym domem. Możesz kontrolować czy umówiona osoba przychodzi nakarmić kota, podlać kwiaty, a gdy te według Ciebie będą miały zbyt mało światła – jednym dotknięciem palca otworzysz rolety będąc nawet na drugim końcu świata.

Aplikacje mobilne Nexwell
Automatyka

Sekwencje | Grupy | Programy działania | Harmonogramy

Automatyczne programy sterowania

Wygodna inteligencja i oszczędność czasu

Inteligentne mieszkanie to jednak nie tylko aplikacje mobilne i łatwe sterowanie. To także automatyka. Od poniedziałku do piątku o godzinie 6:30 telewizor włącza się na twój ulubiony kanał informacyjny, a jego głośność automatycznie zwiększa się o jeden poziom co każdą minutę mobilizując Cię do pobudki. Klikając pilotem wyłączasz funkcję drzemki i głośność wraca do normalnego poziomu. Jeżeli nie znajdziesz pilota w pościeli, wystarczy że wstaniesz z łóżka. Gdy wykryje Cię czujnik ruchu, system automatycznie wyciszy telewizor. W tym czasie gorąca kawa czeka już na ekspresie. Rolety są uchylone w sypialni na 30% a łazienka wita Cię ciepłą podłogą i ulubioną stacją radiową podczas marszu pod prysznic. Gdy skończysz i wyłączasz światło w łazience, rolety podnoszą się całkowicie, a automatyka mieszkania zmienia funkcję przełączników programowalnych z porannych na dzienną. Wychodząc do pracy klikasz jedną ikonę na ścianie. Wyłącza się telewizor, zaciemniają światła, rolety i uzbraja się system alarmowy.

Systemy Fox i Nexo dla to wygoda na każdą kieszeń. Sprawdź!

Umów się na prezentację i skorzystaj z bezpłatnie porady technicznej