';

Karta multimedialna

NXW492

Karta multimedialna jest sercem dla aplikacji NexoVision+. Karta pozwala na zarządzanie domem będąc poza nim.

Najważniejsze cechy produktu
  • Obsługa aplikacji NexoVision+
  • Obsługa systemów multiroom
  • Obsługa wideodomofonu IP
  • Komunikacja po wewnętrznej magistrali kart rozszerzeń
  • Zasilanie wewnętrznej magistrali
  • Montaż w rozdzielni na szynie DIN (TH-35)

1

Szybka instalacja

Błyskawiczne złączki śrubowe typu gniazdo – wtyk, montaż na szynie DIN (TH-35) zapewniają bezproblemową i szybką instalację.

2

Złącze magistrali kart rozszerzeń

Złącze przelotowe interfejsu kart rozszerzeń umożliwiające szybki montaż wielu kart na jednej szynie.

3

Wtyczka Ethernet

Podłączenie kabla ehernetowego zapewni szybką komunikację z chmurą, dzięki czemu zarządzanie systemem z poziomu aplikacji nigdy nie było tak dynamiczne.

karta-multimedialna-infografika2

4

Diody statusowe LED

Jeden rzut oka i diody LED wskażą stan aktywności poszczególnych wyjść, zasilania oraz komunikacji z systemem. Po zakończonej instalacji podświetlenie można wyłączyć obniżając zużycie energii.

5

Przycisk

Funkcja w przygotowaniu. Więcej informacji na info@nexwell.eu

6

Otwory wentylacyjne

Otwory wentylacyjne pomagają w osiągnięciu odpowiedniej wentylacji dla urządzeń umieszczonych w rozdzielni elektrycznej.

NexoVision+

Aplikacja NexoVision+ pozwala na zdalne zarządzanie systemem z każdego zakątka świata. Otwarcie bramy kurierowi, uruchomienie zraszaczy czy rozbrojenie systemu alarmowego to tylko kilka z dostępnych możliwości.

Cały dom w zasięgu ręki

Karta multimedialna umożliwia szybkie i bezpieczne połączenie z systemem Nexo. Dzięki zabezpieczonym serwerom, z którymi łączy się karta nigdy nie utracimy łączności z domem.

Wszystko na swoim miejscu.

Rozdzielnia Nexo

Aby ułatwić instalatorowi montaż modułów w rozdzielni, każdy z nich wyposażony jest w odpowiednie wtyki, umożliwiające podłączania przewodów sterujących poza modułem, a następnie wpięcie gotowej wiązki w odpowiednie gniazdo. Taka forma pracy zapewnia odpowiednią jakość połączeń i niezawodność pracy modułu przez lata. Dodatkowym ułatwieniem jest listwa magistralna zapewniająca komunikację cyfrową pomiędzy urządzeniami. Dzięki jej zastosowaniu uruchomienie modułów jest szybkie a połączenie linii komunikacyjnych trwałe i niezawodne. Całe łączenie jest również estetyczne i czytelne dla każdego inżyniera.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI I PROGRAMOWANIA


Akademia Nexwell

Aby w szybki sposób programować standardowe funkcję zobacz Akademię Nexwell. Akademia dostępna jest w zakładce Baza Wiedzy → Akademia. Jest to interaktywny moduł online obrazujący przykładowe logiki systemu wykonane przez inżynierów Nexwell. Logiki te wraz z instrukcjami dostępne są dla każdego użytkownika systemów Nexo.

Wideoinstrukcje

Odwiedź dział Baza Wiedzy → Wideoinstrukcje. Zobacz jak łatwo możesz dodać i uruchomić wybrany moduł Tukan oraz pozostałe urządzenia systemu Nexo.