';

Karta wejść 24x

NXW498

Karta rozszerzeń systemu Nexo będąca ekspanderem wejść alarmowych. Umożliwia rozbudowę alarmu o 24 wejścia.

Najważniejsze cechy produktu
 • 24 wejścia systemowych pracujących w trybie:
  • NO/NC
  • EOL NC
  • 2EOL NC 10k/1k1
  • Analogowe 0-100
  • Ilość impulsów (1 sekunda/10 sekund)
  • Szybkość impulsów
  • Styk
 • Dwa wyjścia wysokoprądowe do obsługi sygnalizatora akustyczno-optycznego
 • Opcja parametryzacji wyjść wysokoprądowych
 • Kontrola przeciążenia prądowego zasilania wejść

1

Szybka instalacja

Błyskawiczne złączki śrubowe typu gniazdo – wtyk, montaż na szynie DIN (TH-35) zapewniają bezproblemową i szybką instalację.

2

Złącze magistrali kart rozszerzeń

Szybkie i proste! Złącze przelotowe interfejsu kart rozszerzeń umożliwiające szybki montaż wielu kart na jednej szynie.

3

Przełącznik trybu wejść

Wejścia mogą pracować w kilku trybach. Za pomocą przełączników można zdecydować czy czujniki pracują w trybie rezystancyjnym czy napięciowym.

karta-24x-infografika

4

Diody statusowe LED

Jeden rzut oka i diody LED wskażą stan aktywności poszczególnych wyjść, zasilania oraz komunikacji z systemem. Po zakończonej instalacji podświetlenie można wyłączyć obniżając zużycie energii.

5

Otwory wentylacyjne

Otwory wentylacyjne pomagają w osiągnięciu odpowiedniej wentylacji dla urządzeń umieszczonych w rozdzielni elektrycznej.

6

Złącza wejść

Do wykorzystania aż 24 wejścia!

Rozbudowa

System alarmowy to nie tylko czujniki ruchu, ale też kontaktrony, czujniki obecności, zalania czy gazu usypiającego. Karta wejść 24x daje możliwość podłączenia nie tylko niezbędnych elementów alarmowych lecz wszystkich tak, by czuć się bezpiecznie w swoim domu.

Zasilanie

To już kolejna karta rozszerzeń w systemie? Nie ma o co się martwić. System Nexo w przypadku braku zasilania sieciowego przejdzie na zasilanie akumulatorowe.

Wszystko na swoim miejscu.

Rozdzielnia Nexo

Aby ułatwić instalatorowi montaż modułów w rozdzielni, każdy z nich wyposażony jest w odpowiednie wtyki, umożliwiające podłączania przewodów sterujących poza modułem, a następnie wpięcie gotowej wiązki w odpowiednie gniazdo. Taka forma pracy zapewnia odpowiednią jakość połączeń i niezawodność pracy modułu przez lata. Dodatkowym ułatwieniem jest listwa magistralna zapewniająca komunikację cyfrową pomiędzy urządzeniami. Dzięki jej zastosowaniu uruchomienie modułów jest szybkie a połączenie linii komunikacyjnych trwałe i niezawodne. Całe łączenie jest również estetyczne i czytelne dla każdego inżyniera.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI I PROGRAMOWANIA


Akademia Nexwell

Aby w szybki sposób programować standardowe funkcję zobacz Akademię Nexwell. Akademia dostępna jest w zakładce Baza Wiedzy → Akademia. Jest to interaktywny moduł online obrazujący przykładowe logiki systemu wykonane przez inżynierów Nexwell. Logiki te wraz z instrukcjami dostępne są dla każdego użytkownika systemów Nexo.

Wideoinstrukcje

Odwiedź dział Baza Wiedzy → Wideoinstrukcje. Zobacz jak łatwo możesz dodać i uruchomić wybrany moduł Tukan oraz pozostałe urządzenia systemu Nexo.