';

Wielofunkcyjny Przycisk WPX TUKAN

NXW297.6

Wielofunkcyjny przełącznik WPX TUKAN to obok panelu dotykowego LCD i przycisku WPD jeden z najbardziej zaawansowanych manipulatorów systemu inteligentnego domu Nexo. Umożliwia on zarządzanie systemem z poziomu 2,8” ekranu , 12 pól dotykowych oraz multifunkcyjnego slidera zintegrowanego z ikonami. Przycisk został stworzony dla pomieszczeń z dużą liczbą punktów świetlnych, rolet lub innych zasobów sterowalnych, takich jak wentylacja czy ogrzewanie. Zastępuję długą listwę tradycyjnych przełączników, wprowadza porządek i integruje wiele urządzeń w ergonomicznym interfejsie. Dodatkowo aby ograniczyć ilość urządzeń w pomieszczeniu, termostat, którego zadaniem jest kontrola zarówno ogrzewania jak i klimatyzacji, został zintegrowany z szybą przełącznika.

 • Oświetlenie

 • Rolety

 • Automatyka

 • Bramy

 • Alarm

 • Ogrzewanie

 • Podlewanie

 • Klimatyzacja

 • RGBW

 • Powiadamianie dźwiękowe

 • Sceny

 • Multiroom

delimiter image

WPX – Przełącznik nowej generacji

delimiter image

Inteligentny przełącznik WPX we wnętrzach

Urządzenie przeznaczone do montażu podtynkowego. Całkowita grubość na ścianie - 11mm.

Wysokiej klasy wykończenie

Tafla szkła jest wykonana ze szkła typu optiwhite lakierowanego w kolorze białym lub czarnym (opcjonalnie inne kolory).
W dolnej części przycisku wyszlifowano ergonomiczny slider ułatwiający sterowanie.
Na przełącznik naniesiono fazowanie boczne oraz 18 dodatkowych szlifów zabezpieczających powierzchnię i wpasowujących produkt w linię manipulatorów Nexo.

Prostota, Funkcjonalność, Nowoczesność

Multifunkcyjny slider i 12 ikon

Duży, kolorowy ekran podaje najważniejsze dane – temperaturę w domu, pogodę, aktualną godzinę. Kiedy zbliżamy się do urządzenia, przełącznik automatycznie wybudza się i wyświetla podstawowe informacje o oświetleniu, wentylacji oraz innych zasobach wybranych przez domowników. Dzięki czujnikowi światła jasność ekranu dobierana jest automatycznie do pory dnia.

Dwanaście indywidualnie grawerowanych pól dotykowych umożliwia łatwe, intuicyjne sterowanie. Kolorowe podświetlenie ikon przedstawia stan, w jakim znajduje się dany zasób oraz poprawia ergonomię sterowania. Integracja wyciętego w szkle pierścienia ułatwia sterowanie natężeniem i barwą oświetlenia, termostatem, roletą, bądź nastawą głośności muzyki.

Personalizowany panel szklany

_________________________________

Bogata lista ikonek do wyboru

_________________________________

Dzięki aplikacji WPP GRAWER w kilka chwil zaprojektujesz przycisk idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

_________________________________

Integracja czujnika temperatury

Aby ograniczyć ilość urządzeń w pomieszczeniu, termostat, którego zadaniem jest kontrola zarówno ogrzewania jak i klimatyzacji, został zintegrowany z szybą przełącznika.

Kiedy zbliżamy się do urządzenia, przełącznik automatycznie wybudza się i wyświetla podstawowe informacje na przykład o oświetleniu, wentylacji oraz innych zasobach wybranych przez domowników.

Dzięki czujnikowi światła jasność ekranu dobierana jest automatycznie do pory dnia. Ponadto na podstawie jasności w pomieszczeniu możemy ustalać załączanie automatyczne światła np. po naruszeniu czujnika ruchu.

Dokumentacja

NXW297.6 ‒ Wielofunkcyjny Przycisk WPX TUKAN

 

NXW297.6 ‒ Wielofunkcyjny Przycisk WPX TUKAN_Instrukcja Instalatora.pdf