Fox NET

FOX204 – Fox NET

Sprawdź jak dzięki modułowi Fox NET zarządzanie domem staje się przyjemnością.

Produkt umożliwia komunikację systemu Fox z domową siecią lokalną LAN lub siecią Internet (niezbędne jest zastosowanie routera podłączonego do sieci Internet). Funkcjonalność ta pozwala na zdalne programowanie systemu Fox z poziomu komputera PC, obsługę systemu za pośrednictwem tabletu lub smartphone’a (Android/Apple iOS).

Do poprawnego działania portu USB w module Fox NET wymagany jest sterownik wirtualnego portu szeregowego FTDI. W przypadku problemów z instalacją urządzenia w systemach Windows, należy pobrać i zainstalować sterownik dostępny na stronie producenta układów FTDI.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU


Do napisania

1

SZYBKA INSTALACJA

Błyskawiczne złączki śrubowe typu gniazdo – wtyk, montaż na szynie DIN (TH-35) zapewniają bezproblemową i szybką instalację.

2

ADRESOWANIE

Szybkie i proste! Każdy moduł przyjmuje adres z zakresu od 0 do 31.

3

ETHERNET

do napisania
moduly-fox-net-infografika

4

DIODY STATUSOWE LED

Jeden rzut oka i diody LED wskażą stan aktywności poszczególnych wyjść, zasilania oraz komunikacji z systemem. Po zakończonej instalacji podświetlenie można wyłączyć obniżając zużycie energii.

5

OTWORY WENTYLACYJNE

Duże obciążenia wymagają efektywnego odprowadzania ciepła. Duża ilość otworów wentylacyjnych gwarantuje optymalny rozkład temperatury na podzespołach elektronicznych.

6

USB

do napisania

DOKUMENTACJA


FOX204 – Moduł Fox NET – Instrukcja

Instrukcja